Hasta Karyolası ve Hasta Yatakları İmalatı

Hasta Yatakları ve Hasta Karyolası (İmalat, Satış, Kiralama)

Hasta yatağı imalat ve satış hizmetlerini veriyoruz. Her gün giderek çoğalan sağlık giderleri, hastaların sağlık hizmetlerinden en düşük maliyetler ile en çok fayda sağlaması için biz medikal firmalarını hasta yatakları konusunda farklı fikirler üretmeye yönlendirmiştir.

Hasta Karyolası Yatakları (Şilte) Ve Havalı Hasta Yatağı Çeşitleri

Hasta Yatağı Hasta Yatağı Hasta Yatağı Visco Yatak
Lazımlıklı Hasta Yatağı Havalı Hasta Yatağı Havalı Yatak Boru Tipi Havalı Yatak

Ürettiğimiz çözümlerden biri de hastaneler için üretilen karyola ve yatakların ev ortamında yaşayan hastalar için kullanılabilir hale getirilmesidir.

Hastanede belli bir süre yatan hastalardan birçoğu, hastane çıkışı sonrası evde devam eden iyileşme süreçlerinde evlerimizde bulunan yatak, çekyat gibi yerlerde rahat edememekte ve bir çok zorunlu ihtiyaç duyduğu günlük ihtiyaçlarını karşılayamamaktadır.

Emek Hasta Yatakları olarak hastalarınız için en uygun hasta yatağı seçimimiz ile siz ve hastanız için ergonomik çözümler üretmekteyiz.

Hasta Yatakları İmalatı, Satış, Kiralama Hasta yatakları sektöründe; ortopedik hasta yatağı, hasta yatağı imalatı, satışı ve kiralık hasta yatağı hizmetleri.

Firmamızda satış ve kiralaması yapılan; Hasta Karyolası, hasta yatakları, hastane malzemeleri muayene masaları, hastane dolapları, narkotik dolapları gibi medikal ürünler; şık tasarımı, ekonomik fiyatları yanı sıra maksimum dayanıklılığı açısından tercih ediliyor. Yataklarımız, tedavi süreci bittiğinde normal bir ev tipi karyola olarak kullanılabilmesi yanısıra hastaneler, diyaliz merkezleri, sağlık merkezlerinde de kullanılıyor. Ürünlerimizin kolay taşınabilir özelliği karyolanın ev içinde rahatlıkla yer değişimine olanak sağlıyor. Karyola içerisindeki mekanizmaları da bünyesinde üreten firmamız, üretimde kullanılan visco hammadde ayrıcalığı ile daha rahat bir uyku ve hareket kabiliyeti ile diğer yataklara göre avantaj sağlıyor.

Rahat kullanım ve hareket kabiliyeti sağlama hedefiyle imalatını yaptığımız yataklar, hastanın rahat hareket etmesini sağlayarak iyileşme sürecini hızlandırıyor. Baş, ayak kısımları el kumandası ile aşağı yukarı hareket ettirilebilen hasta yatağı, yatağa bağımlı kişinin tedavi sürecinde günlük faaliyetlerini rahatlıkla yapmasına yardımcı oluyor. Bu özelliklere sahip Emek Sağlık hasta yatakları ideal çözüm sunuyor.

Hasta Yatağı satan firmalar arasında sürekli bir adım önde olan şirketimiz, kaliteden ödün vermeden en uygun maliyetlerle üretimi ön planda tutan, hastane malzemeleri, hastane dolapları, muayene masası, narkotik dolapları gibi ürünlerin imalatını, satışını yapan, sizlere hasta yatağı kiralama hizmeti de veren bir firmadır. Müşterilerinin artan taleplerini karşılamak için sürekli üretim kapasitesini arttırmaktadır. Emek Sağlık Hasta Yatakları TSE ve ISO2001 sertifikalıdır.

Firmamız, medikal piyasasında hasta yatağı imalatı, hastane dolapları, hasta karyolası kiralama ve satış hizmetini uzman kadrosu ve teknik ekibiyle, en mükemmel şekilde vermeyi ilke edinmiştir. Ürünlerimiz değişik özelliklere sahip modellerde, her bütçeye yönelik şekilde üretilmektedir.

Yirmi yıla yakın bir süredir faaliyetlerine devam eden firmamız, hasta karyolası alanında Türkiye’de tercih edilen bir hasta yatakları imalatçısı olma ayrıcalığı taşımaktadır. Türkiye’nin ve dünyanın farklı bölgelerine hasta karyolası ve hasta yatakları pazarlamaktayız. Kalite, ekonomik fiyat ve ergonomik dizaynı ürettiği tüm ürünler için temel prensip ve kalite politikası olarak benimsemiş olan şirketimiz, sektörde tanınan bir firma olma hedefine ulaşmıştır. Hasta karyolası ve hasta yatakları satış ve kiralama faaliyetlerine uzun süre devam eden firmamız artık hasta karyolası imalatçıları ve hasta yatağı üreticileri içinde ismi başarılarıyla anılan bir firma konumundadır.

Hasta Karyolası imalat endüstrisinde 1996 yılından bu yana faaliyet gösteren Emek Sağlık kurulduğu günden bu yana; elektrikli hasta yatakları, motorlu, ahşap, ev tipi hasta yatakları, muayene masaları, hastane dolapları gibi farklı ürünlerin de üretimini gerçekleştirmiştir.

20 yıl boyunca ilk olarak manuel hasta karyolası imalatı ile sektörde yerini alan firmamız, bu süreçteki Ar-Ge çalışmaları sonucunda TSE ve Avrupa Standartlarına uygun elektrikli hasta yatakları üretimi ile devrin ihtiyaçlarına yönelik imalata geçmiştir. Şimdi ev tipi hasta yatakları, muayene divanları, hastane dolapları gibi medikal ürünlerin imalatı yapılmaktadır.

Şirketimiz İstanbul’daki merkezinde üretim, satış ve kiralama faaliyetlerini sürdürmekte, yanı sıra Türkiye’nin tüm bölgelerine ve bir çok dünya ülkesine hasta yatağı ve hasta karyolası pazarlama faaliyetlerine devam etmektedir.

Yatan hastaların, el kumandası üzerindeki düğmeleri kullanarak farklı pozisyonlara getirilebildiği ve hastanın rahatça yataktan ayrılmasını sağlayan elektrikli, çok yönlü hareketli hasta yatakları imalatı tesislerimizde yapılmaktadır.

Hasta karyolası kiralama, hasta yatakları satışı ve destek hizmetleri firmamız tarafından herhangi bir gecikme yaşanmadan kusursuz bir şekilde verilmektedir. Türkiye’nin bütün bölgeleri ve yurt dışına hasta karyolası satışımız ve kiralık hasta yatakları hizmetimiz vardır.

Hasta Yatakları

Elektrikli, motorlu, kumandalı, havalı hasta yatakları gibi ürünlerin satış ve kiralamasını yapan şirketimiz yerli ve yabancı medikal sektörde ihtiyaç duyulan miktarda ürünü, en kısa zamanda temin edebilmektedir. Mağazamızdan, katalog ya da sitemizdeki modellerden seçtiğiniz hasta yatakları ve hasta karyolalarını aynı gün size teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz. Yüksek kalitede imalatını yaptığımız hasta yatakları ve diğer medikal ürünlerin çok uygun fiyatlarla, toptan veya perakende olarak satışını yapıyoruz.

Sahibinden ve 2. el hasta yatakları satışı firmamızda yapılmaktadır. Yüksek kalitedeki ürünlerin en uygun fiyat garantisi ile satışının yapılması, Emek Sağlık firmasının hasta yatakları imalatçısı olması; direk imalat fiyatları ile son kullanıcıya ürünü ulaştırmasından kaynaklanmaktadır. Ürünlerimizi piyasada ucuz fiyatlar ile satılan kalitesiz hasta yatakları ile kıyaslamayınız.

Hasta Karyolası

Emek Sağlık; Medikal sektörde hasta karyolası imalatı, satışı, hasta karyolası kiralama hizmeti veren bir firmadır. İmalatını yaptığımız ev tipi hasta yatakları emeksaglik.com’da uygun fiyatlarla kiralanmaktadır.

Hasta Yatakları
Hasta Karyolası

Emek Sağlık, kurulduğu günden bu yana hasta karyolası ve hasta yatakları alanında Türkiye’de tanınan bir imalatçı olma ayrıcalığı taşımaktadır. Emek Sağlık, Türkiye’nin ve dünyanın farklı noktalarında tüketiciyle buluşmaktadır. Kaliteye odaklanan ve yenilikçi yaklaşımı benimsemiş olan Emek Sağlık, medikal hasta karyolası alanında tanınan bir marka konumunda yer almaktadır.

Emek Sağlık, kalite ve uygun fiyatı ön planda tutan, medikal sektörde havalı hasta yatağıhasta karyolası imalatı yapan bir firmadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik, en ucuz fiyat garantisi ile kaliteli ürün imalatı yapar.

Emek Sağlık’ın farkı ürünlerinin imalatını kendisi yapıp, kendisi dağıtır, yani direk imalattan son kullanıcıya satış yapar ve müşterilerini aracı firma fiyatlarından kurtarır.

Emek Sağlık, medikal piyasasında hasta karyolası imalatıhasta yataklarıhavalı yatak, hastane dolapları, muayene masaları, tekerlekli araba, engelli ürünleri satış ve kiralama hizmetini en profesyonel ve mükemmel şekilde veren bir firmadır. Bir çok model ve değişik çeşitleri olan hasta yatakları ve hastane dolaplarının Emek Sağlık’de özenle ve ekonomik fiyatlarla imalatı yapılıp, sizlerinde değişik istekleri göz önünde bulundurularak hasta yatakları modelleri artırılmaktadır.

Ürünlerimizde bir çok model bulunmaktadır. Hasta karyolası imalatı, satış ve kiralama yaparken hastaların ihtiyaç veya maddi güçlerinin ne olduğunu da göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz.

Hasta karyolası satış ve kiralama hizmeti almak istediğinizde eğer bizlerden hizmet alacaksanız, şirketimizin bulunduğunuz şehirde şubesi var mı yok mu buna bakmanız gerekmemektedir. Yatalak hasta yatağı veya yatalak hasta karyolası satış ve kiralama hizmetini Türkiye’nin tüm şehirlerinde vermekteyiz.

Çocuk hasta karyolaları da şirketimizde imal edilmektedir. Elektrikli, 2 motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu, full abs, kumandalı hasta karyolasıyatalak hasta yatağıhavalı hasta yatakları, muayene masaları, hastane dolapları gibi ürünlerin imalatını yapan şirketimiz sizlerin taleplerini karşılamaktadır. Değişik model ya da özel sipariş alabilen şirketimizden, katalog yada sitemizde bulunan resimlerden seçtiğiniz ürünleri aynı gün elde imkanına sahipsiniz. Çok uygun fiyatlar ile hasta yatağı perakende veya toptan alımı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İstanbul, İzmir ve Ankara’da; Medikal hasta yatakları sektöründe havalı hasta yatağı, hasta karyolası imalatı, satış ve kiralama yapan bir firmadır.

Hasta Karyolası ve Yatakları En Uygun Fiyatlar ile emeksaglik.net’de

hasta karyolaları
hasta karyolaları
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s